Strona www stworzona przez:

Boginie Marketingu

© Copyright 2022,

Dobry Nurt Aleksandra Wilczek

Dobry Nurt

Aleksandra Wilczek

 

54-203 Wrocław

Legnicka 59a/73

a.wilczek@dobrynurt.pl

Dobry Nurt - adres e-mail

+48 889 735 921

Dobry Nurt - telefon
Dobry Nurt Aleksandra Wilczek logo
Dobry Nurt Aleksandra Wilczek. Psycholog, psychoterapeuta systemowy we Wrocławiu. Psycholog Wrocław. Psycholog systemowy Wrocław. Terapia systemowa Wrocław.

Aleksandra Wilczek

Jestem psycholożką, psychoterapeutką systemową w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, interwentką kryzysową.

 

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z psychologii sądowej i interwencji kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Odbyłam także kurs podstawowy i zaawansowany z terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, którego jestem członkinią. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje podczas szkoleń, superwizji, grup dyskusyjnych a także doświadczeń własnych.

W trakcie procesu terapeutycznego koncertuję się przede wszystkim na zasobach klienta i jego systemu. Ważne jest dla mnie wspólne poszukiwanie wzmocnień, współodczuwanie i podążanie za potrzebami klienta.

 

W gabinecie spotykamy się na rozmowie, nawiązując przy tym relację partnerską. Jako terapeutka wspieram i pomagam w wyborze odpowiedniej ścieżki i odkrywaniu samego siebie.

 

W pracy terapeutycznej wykorzystuję m.in. genogram, eksternalizację, metafory, przeformułowania, zmianę kontekstu, elementy terapii narracyjnej, techniki relaksacyjne, wizualizacje, techniki uważności.

W chwili obecnej prowadzę:

 

• konsultacje psychologiczne oraz terapię systemową dla osób indywidualnych i par;

• cykliczne warsztaty psychologiczne oraz mindfulness;

 

oraz współpracuję:

 

• z Fundacją Eudajmonia, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego i prowadzę warsztaty psychologiczne dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami;

• z Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego, jako pośrednik i trener pracy;

• Z Fundacją Dar Edukacji, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego i przeprowadzam szkolenia dotyczące rozwoju kompetencji społecznych;

• z MSWiA jako interwentka kryzysowa

Dobry Nurt Aleksandra Wilczek logo


KONTAKT

REZERWACJA WIZYTY

Aleksandra Wilczek